
2 288,65 ₴
Гребний гвинт T-15 9” Tohatsu від Pana-Silver виділяється на фоні аналогів завдяки своєму алюмінієвому складу і трилопастному дизайну, що гарантує підвищену ефективність на воді. Ідеально підходить для моторів потужністю 9.9 до 18 к.с., забезпечуючи стабільність і маневреність під час водних подорожей.
Гвинт T-15 9” спроектований для використання з лодковими моторами Tohatsu, відмінно підходить для риболовлі та відпочинку. Він вирішує проблеми недостатньої потужності та контролю під час пересування по воді, зробивши вашу подорож приємнішою і безпечнішою.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Для мотора | Tohatsu |
| Кількість лопастей | 3 |
| Обертання | Праве |
| Діаметр в дюймах | 9 |
| Виробник гвинта | Pana-Silver |
Експерти відзначають, що гвинт демонструє стабільну роботу навіть при підвищених навантаженнях, забезпечуючи комфортне керування під час тривалих поїздок. Після тривалої експлуатації не спостерігається значних ушкоджень, що підкреслює його високу якість.
Купуючи гвинт гребний для лодкового мотора T-15 9”, ви отримуєте надійний продукт, що впишеться у ваші водні пригоди. Доставка здійснюється швидко, а ціна залишається конкурентоспроможною.
Не пропустіть можливість оформити замовлення або отримати консультацію. Зробіть ваш відпочинок на воді незабутнім!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weekender |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість лопатей | 3 |
| Обертання | Праве |
| Діаметр у дюймах | 9 |
| Виробник гвинта | Pana-Silver |
| Для двигуна | Tohatsu |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |