
1 569,91 ₴
Гребний винт для лодкового мотора Mercury 15HP 9.25X11 виробництва Jetmar — це унікальне рішення для підвищення ефективності вашої човнової системи, що значно перевершує аналоги завдяки високій надійності й універсальності. Завдяки оптимізованій конструкції та матеріалам, цей винт ідеально підходить для різноманітних умов експлуатації на воді.
Аналізуючи позиціонування на ринку, винт спроектований для забезпечення оптимальної продуктивності човнового мотора Mercury. Він вирішує проблеми, пов'язані з недостатньою маневреністю та потужністю, надаючи максимальний комфорт під час прогулянок, риболовлі та активного відпочинку.
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Для мотора | Mercury |
| Кількість лопатей | 3 |
| Обертання | Праве |
| Діаметр в дюймах | 9.25 |
| Виробник винта | Jetmar |
| Крок (дюйми) | 11 |
Експертний досвід показує, що гребний винт для лодкового мотора Mercury 15HP 9.25X11 JAM JETMAR демонструє відмінну продуктивність при підвищених навантаженнях, зберігаючи стабільність і контроль. Виготовлений з високоякісного алюмінію, він також комфортний у використанні після тривалих годин експлуатації.
Не втрачайте можливість поліпшити вашу човнову експлуатацію! Замовляйте гребний винт у нашому інтернет-магазині з доставкою та отримуйте професійну консультацію, щоб зробити найкращий вибір. У нас є відгуки задоволених клієнтів, які підтверджують якість нашої продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JetMar |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Для двигуна | Mercury |
| Кількість лопатей | 3 |
| Обертання | Праве |
| Діаметр у дюймах | 9.25 |
| Виробник гвинта | Jetmar |
| Крок (дюйми) | 11 |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |