
1 658,93 ₴
Гребний винт JETMAR 10 1/4X12 поєднує в собі високу ефективність, надійність та довговічність, що робить його кращим вибором серед аналогів для моторів Suzuki 30HP. Спеціально розроблений для використання в умовах активного відпочинку, він покращує ефективність роботи човна та забезпечує відмінну маневреність.
Гребний винт JETMAR 10 1/4X12 спроектований для моторів човнів Suzuki потужністю 30 к.с., оптимізуючи їх продуктивність на воді. Цей продукт вирішує проблеми, пов'язані з недостатньою потужністю та маневреністю, надаючи користувачам можливість насолоджуватися плаванням без вагань.
| Матеріал: | Алюміній |
| Діаметр: | 10,25 дюймів (260,4 мм) |
| Крок: | 12 дюймів (304,8 мм) |
| Кількість лопатей: | 3 |
| Обертання: | Праве |
| Кількість шліців: | 13 |
Експертний досвід експлуатації показує, що винт демонструє відмінну продуктивність навіть при високих навантаженнях, а його користувачі відзначають зручність у використанні протягом тривалого часу. Це робить його ідеальним для регулярного використання.
Замовте гребний винт JETMAR 10 1/4x12 в інтернет-магазині, і отримайте не тільки якісний продукт, а й безкоштовну консультацію та швидку доставку. Гарантуємо високу надійність та задоволеність наших клієнтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JetMar |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість лопатей | 3 |
| Обертання | Праве |
| Діаметр у дюймах | 10 1/4 |
| Виробник гвинта | Jetmar |
| Крок (дюйми) | 12 |
| Для двигуна | Suzuki |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |