






731,19 ₴
Занурювальна помпа SEAFLO 1100GPH відрізняється надзвичайною продуктивністю та надійністю, що робить її невід'ємним елементом для будь-якого водного транспортного засобу. Завдяки сучасним матеріалам та технологіям, вона забезпечує ефективний захист від затоплення, гарантуючи безпеку під час водних подорожей.
Насос SEAFLO SFBP1-G1100-01 спеціально спроектований для забезпечення високої продуктивності і надійності у важких умовах експлуатації. Його основна мета — миттєво відкачати воду з трюму, що дозволяє уникнути небезпечних ситуацій на воді, а також підвищити комфорт під час перебування на човні чи катері.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Напруга | 12В |
| Висота підйому води | 1- | 4.5 м
| Сила струму | 5 А |
| Діаметр виходу | 29 мм |
| Продуктивність | 3785 л/год |
| Довжина проводів | 1 м |
| Розміри | 100x110x118 мм |
| Вага | 350 г |
Експлуатація насосу SEAFLO 1100GPH показує відмінну продуктивність навіть при підвищених навантаженнях, не втрачаючи своєї ефективності з часом. Завдяки продуманому дизайну та матеріалам, він залишається зручним у використанні, навіть після тривалої експлуатації.
Знайти насос за вигідною ціною, купити та замовити доставку можна прямо зараз. Читайте відгуки, щоб дізнатися більше про досвід інших користувачів.
Оформіть замовлення на насос трюмний SFBP1-G1100-01 SEAFLO і насолоджуйтесь безпечними водними пригодами!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Seaflo |
| Стан | Новий |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, Вт | 60 |
| Матеріал корпусу | пластик ABS |
| Тип помпи | примусова |
| Висота підіймання води, м | 4.5 |
| Споживаний струм | 5 |
| Пропускна здатність помпи л/хв. | 70 |
| Застосування помпи | основна |
| Діаметр вихідної патрубки, мм | 29 |
| Робоча напруга, V | 12 |