Подарунок








17 160 ₴
Надувна човен Kolibri K-180F вирізняється з-поміж аналогів завдяки своїй легкій конструкції та високій вантажопідйомності. Ця модель не тільки забезпечує комфорт, але й стійкість на воді, що робить її ідеальним вибором для активного відпочинку.
Kolibri K-180F спроектована для любителів риболовлі та відпочинку на природі. Вона вирішує проблеми транспортування та зберігання надувних човнів, оскільки легко складається і займає мінімум місця, що дозволяє бережливо використовувати простір вашого автомобіля.
| Довжина | 178 см |
| Ширина | 112 см |
| Діаметр балона | 32 см |
| Кількість відсіків | 2 |
| Місць для пасажирів | 1 людина | tr>
| 15,5 кг | |
| Розмір упаковки | 85x45x30 см |
| Колір | зелений |
| Номінальний тиск у балонах | 0,25 бар |
| Номінальний тиск пайола AirDeck | 0,6 бар |
Досвід експлуатації човна Kolibri K-180F показує його високу надійність навіть за підвищених навантажень. Як правило, човен демонструє комфортні умови під час тривалих плавань, а також легко справляється з умовами на воді. З часом комфортність використання лише зростає.
Не втрачайте можливість купити цю надійну модель! Придбати Kolibri K-180F можна в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою. Ознайомтеся з відгуками задоволених клієнтів, щоб переконатися в її перевагах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Діаметр балона | 32 см |
| Довжина | 178 см |
| Загальна вага | 15.5 кг |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Ширина | 112 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Kолічність гермовідсеків Докладніше: https://priliv-new.com.ua/p2135560419-nadavnaya-lodka-kolibri.html | 2 |
| Вага човна, кг | 15.5 |
| Габарити паковання | 85х45х30 |
| Кількість сидінь човна | 1 |
| Щільність матеріалу днища човна | 850 гр/м3 |
| Привальний брус | Да |
| Ручки для перенесення | Да |
| Тип весел | Алюмінієві |
| Тип днища | AirDeck |
| Тип килю | Плоске дно |
| Тип човна | Гребільна |
| Тип кочетів | Поворотні |
| Транець | Без транця, гребінна |
| Колір | зелений |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Надувний човен Kolibri K-180F гребний без транца з AirDeck 200 кг 850 г/м² 1 пасажир 15.5 кг 85x45x30 см»