Подарунок






51 580 ₴
Kolibri KM-330DXL — це не просто надувний човен, а втілення надійності та комфорту на воді. Його унікальна конструкція та використання сучасних матеріалів роблять його видатним серед конкурентів.
Ця модель націлена на активних користувачів, які шукають безпечний та зручний човен для риболовлі, прогулянок, або ж водних пригод з родиною. Kolibri KM-330DXL вирішує питання з вантажопідйомності та комфортом посадки, завдяки чому ви зможете витрачати більше часу на воді, а не на підготовку.
| Довжина: | 330 см |
| Ширина: | 170 см |
| Довжина кокпіту: | 252 см |
| Ширина кокпіту: | 82 см |
| Матеріал: | ПВХ 1100 г/м² |
| Діаметр балона: | 44 см |
| Кількість відсіків: | 3+1 |
| Вантажопідйомність: | 550 кг |
| Пасажиромісткість: | 4 особи |
| Макс. потужність мотора: | 15 л.с. |
| Вага: | 55 кг |
| Розмір упаковки: | 115х60х40 см |
Оптимальна для всіх водних пригод, Kolibri KM-330DXL демонструє стабільність навіть під час підвищених навантажень. У процесі експлуатації ви оціните комфортність пересування та продуманий дизайн, що дозволяє отримати задоволення від відпочинку на воді.
Не втрачайте можливість оформити замовлення на Kolibri KM-330DXL вже сьогодні або отримати консультацію від наших фахівців!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 550 кг |
| Діаметр балона | 44 см |
| Довжина | 330 см |
| Загальна вага | 90 кг |
| Пасажиромісткість | 4 |
| Щільність матеріалу | 1100 г/м2 |
| Ширина | 170 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Стан | Новий |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 15 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Kолічність гермовідсеків Докладніше: https://priliv-new.com.ua/p2135560419-nadavnaya-lodka-kolibri.html | 3+1 |
| Вага човна, кг | 55 |
| Габарити паковання | 115х60х40 |
| Кількість сидінь човна | 2 |
| Щільність матеріалу днища човна | 1100 гр/м3 |
| Привальний брус | Да |
| Розмір кокпіта, см | 252 х 82 |
| Ручки для перенесення | Да |
| Тип весел | Весло стандартне |
| Тип днища | Алюмінієвий пайол |
| Тип килю | Надувний кіль |
| Тип човна | Моторна |
| Тип сидений | Пересувні |
| Тип кочетів | Поворотні |
| Транець | З транцем |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Надувна човен Kolibri KM-330DXL Explorer алюмінієвий пайол моторна 4 особи 15 л.с. вантажопідйомність 550 кг»