Подарунок



17 200 ₴
Надувна лодка Барк B-230CND – це ідеальне рішення для тих, хто шукає компактну і багатофункціональну лодку. Поєднання гребної конструкції, можливості установки мотора до 2.2 к.с., слань-книжки та пересувних сидінь робить цю двомісну лодку відмінним вибором для рибалки, полювання та відпочинку на невеликих водоймах. Барк В-230 СНД забезпечить вам мобільність, комфорт і можливість вибору способу пересування.
| Тип лодки: | Гребна/Моторна (з навісним транцем) |
| Пасажиромісткість: | 2 особи |
| Довжина зовнішня: | 230 см |
| Ширина зовнішня: | 124 см |
| Довжина кокпіту: | 160 см |
| Ширина кокпіту: | 54 см |
| Діаметр балона: | 34 см |
| Кількість гермоотсіків: | 2 |
| Вантажопідйомність: | 197-210 кг |
| Щільність матеріалу балонів: | 800-850 г/м² |
| Щільність матеріалу дна: | 950-1100 г/м² |
| Максимальна потужність мотора: | 2.2 к.с. |
| Допустима вага двигуна: | 12 кг |
| Тип дна: | Слань-книжка |
| Тип сидінь: | Пересувні |
| Довжина весел: | 140 см | Вага комплекту: | 19.7-20 кг |
| Габарити упаковки: | 90x45x30 см |
Сценарії використання: Уявіть, як ви упливаєте на спокійне озеро з друзями, насолоджуючись рибалкою протягом усього дня. Або вирушаєте на полювання з необхідним спорядженням, впевнені в надійності своєї лодки. Кожен момент буде комфортним і безпечним, завдяки якості надувної лодки BARK B-230CND.
Переваги покупки в нашому інтернет-магазині: Ми впевнені в якості нашої продукції і раді запропонувати нашим клієнтам тільки найкраще. Ви можете бути впевнені в надійності лодок Bark, так як вони отримали позитивні відгуки від користувачів. Крім того, ми забезпечуємо конкурентні ціни і швидку доставку по всій Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 230 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 124 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Вага | 20 кг |
| Особливості | Насос, Ремкомплект |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Вантажопідйомність | 210 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Ширина кокпіта | 54 см |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вид човна | Надувний човен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість сидінь човна | 2 |
| Максимальна потужність двигуна, л. с. | 2.2 |
| Щільність днища (г/м2) | 950 |
| Привальний брус | Немає |
| Розмір кокпіта, см | 160 х 54 |
| Тип весел | Алюмінієві |
| Тип днища | Суцільний, жорсткий настил |
| Тип килю | Плоске дно |
| Тип сидений | Пересувні |
| Тип кочетів | Поворотні |
| Транець | З навісним транцем |
| Діаметр балона | 35 |
| Kолічність гермовідсеків | 2 |
| Довжина кокпіту | 160.0 |
| Тип човна | Надувний човен г/м2 |
| Щільність матеріалу | 800 гр/м2 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Сидіння |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Надувна човен BARK B-230 CND слань-книжка моторно-гребна двомісна до 2.2 к.с. 800 г/м2 210 кг»