Подарунок



11 470 ₴
Шукаєте ідеальну двомісну лодку для риболовлі, полювання чи відпочинку? BARK B-240CD поєднує в собі простір, пересувні сидіння та жорстку рейкову настилку, що забезпечує незрівнянний комфорт і надійність на воді.
Ця модель спроектована для активного використання на водоймах, вирішуючи задачі з безпеки та зручності, ідеально підходить для риболовлі, сімейних прогулянок та інших водних розваг.
| Тип лодки: | Гребна |
| Пасажиромісткість: | 2 особи |
| Довжина зовнішня: | 240 см |
| Ширина зовнішня: | 120 см |
| Довжина кокпіту: | 176 см |
| Ширина кокпіту: | 61 см |
| Діаметр балона: | 32 см |
| Кількість гермоотсеків: | 2 шт. |
| Вантажопідйомність: | 200 кг |
| Щільність матеріалу балонів: | 850 г/м² |
| Щільність матеріалу дна: | 950 г/м² |
| Тип дна: | Рейкова слань |
| Тип сидінь: | Пересувні |
| Тип весла: | Стандартне |
| Вага комплекту: | 19 кг |
| Гарантія: | 36 місяців |
| Колір лодки: | Зелений |
Тестуючи BARK B-240CD в умовах підвищених навантажень, ви помітите її відмінну стійкість та зручність використання. Після тривалого часу експлуатації лодка зберігає свої характеристики, не вимагаючи значного обслуговування.
Не втрачайте можливість придбати надійну і зручну лодку за вигідною ціною. Замовте BARK B-240CD прямо зараз з безкоштовною доставкою по Україні та насолоджуйтеся комфортом на воді!
Залишилися питання? Телефонуйте! Наші менеджери з радістю проконсультують вас і допоможуть оформити замовлення!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 240 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Вага | 19 кг |
| Особливості | Насос, Ремкомплект |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Ширина кокпіта | 56 см |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вид човна | Надувний човен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість сидінь човна | 2 |
| Щільність днища (г/м2) | 950 |
| Привальний брус | Немає |
| Розмір кокпіта, см | 176 х 56 |
| Тип весел | Алюмінієві |
| Тип днища | Рейкова слань |
| Тип килю | Плоске дно |
| Тип сидений | Пересувні |
| Тип кочетів | Поворотні |
| Транець | Без транця, гребінна |
| Діаметр балона | 32 |
| Kолічність гермовідсеків | 2 |
| Довжина кокпіту | 176.0 |
| Тип човна | Надувний човен г/м2 |
| Щільність матеріалу | 800 гр/м2 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Сидіння |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Надувна лодка BARK B-240CD ПВХ гребна двомісна рейкова слань 200 кг вантажопідйомність 850 г/м² матеріал»