Подарунок



17 160 ₴
Надувна лодка BARK B-260 D – це висококласне рішення для активного відпочинку на воді, яке поєднує в собі комфорт, стабільність та простоту використання. Вона перевершує численні аналоги завдяки своїй конструкції, що дозволяє оптимізувати простір, та використанню міцного ПВХ, що гарантує довговічність.
Ця модель спроектована для риболовлі та прогулянок по воді, відповідаючи всім вимогам до надійності та зручності. Завдяки пересувним сидінням, BARK B-260 D допомагає зручно розміщувати екіпіровку, що робить її ідеальним вибором для активного відпочинку.
| Тип лодки: | Гребна |
| Пасажиромісткість: | 2 особи |
| Довжина зовнішня: | 260 см |
| Ширина зовнішня: | 130 см |
| Довжина кокпіта: | 192 см |
| Ширина кокпіта: | 62 см |
| Діаметр балона: | 34 см |
| Кількість гермоотсіків: | 2 |
| Вантажопідйомність: | 233 кг |
| Щільність матеріалу балонів: | 850 г/м² |
| Щільність матеріалу дна: | 950 г/м² |
| Тип днищевого пайола: | Слань-книжка |
| Тип сидінь: | Пересувні |
| Довжина весел:ng> | 140 см |
| Вага комплекту: | 20 кг |
| Габарити упаковки: | 100x45x35 см |
Експлуатація надувної лодки BARK B-260 D в умовах підвищених навантажень показала її надійність та стійкість. Завдяки зручним пересувним сидінням, ви зможете довго насолоджуватись комфортом під час риболовлі чи прогулянки.
Купуючи в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 260 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Вага | 20 кг |
| Особливості | Насос, Ремкомплект |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Вантажопідйомність | 233 кг |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Ширина кокпіта | 62 см |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вид човна | Надувний човен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість сидінь човна | 2 |
| Щільність днища (г/м2) | 950 |
| Привальний брус | Немає |
| Розмір кокпіта, см | 192 х 62 |
| Тип весел | Алюмінієві |
| Тип днища | Суцільний, жорсткий настил |
| Тип килю | Плоске дно |
| Тип сидений | Пересувні |
| Тип кочетів | Поворотні |
| Транець | Без транця, гребінна |
| Діаметр балона | 34 |
| Kолічність гермовідсеків | 2 |
| Довжина кокпіту | 192.0 |
| Тип човна | Надувний човен г/м2 |
| Щільність матеріалу | 850 гр/м2 |
| Основні атрибути | |
| Тип | Сидіння |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Надувний човен BARK B-260 D ПВХ слань-книжка двомісний 850 г/м2 вага 20 кг вантажопідйомність 233 кг»