Подарунок



16 020 ₴
Надувна лодка Барк B-270 NPD – це ідеальне рішення для рибалки, полювання та активного відпочинку на воді удвох або наодинці. Поєднуючи в собі переваги гребної лодки та можливість установки мотора, Барк В-270 НПД надає свободу пересування та комфорт завдяки пересувним сидінням і реечній слані.
Ця лодка стане вашим надійним супутником у будь-яких водних пригодах.
| Тип лодки: | Гребна з транцем |
| Пасажиромісткість: | 2 особи |
| Довжина зовнішня: | 270 см |
| Ширина зовнішня: | 139 см |
| Довжина кокпіту: | 194 см |
| Ширина кокпіту: | 63 см |
| Діаметр балона: | 38 см |
| Кількість гермоотсіків: | 2 |
| Вантажопідйомність: | 300 кг |
| Щільність матеріалу балонів: | 850 г/м2 |
| Щільність матеріалу дна: | 950 г/м2 |
| Максимальна потужність мотора: | 5 л.с. |
| Тип дна: | Реечна слань |
| Тип сидінь: | Пересувні |
| Вага комплекту: | 27 кг |
| Габарити упаковки: | 100x45x35 см |
З надувною лодкою Bark B-270 NPD ви зможете приємно проводити час на воді, насолоджуючись рибалкою або активним відпочинком. Цю лодку легко купити, на неї доступна швидка доставка, а відгуки підтверджують її надійність.
На основі нашого досвіду та відгуків покупців, ми можемо з упевненістю рекомендувати надувні лодки Bark як надійні, якісні та доступні за ціною.
Оформіть замовлення на надувну човен BARK B-270 NPD або отримайте консультацію прямо зараз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Вага | 27 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Діаметр балона | 38 см |
| Довжина | 270 см |
| Довжина кокпита | 194 см |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Особливості | Насос, Ремкомплект |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 139 см |
| Ширина кокпіта | 63 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість сидінь човна | 2 |
| Максимальна потужність двигуна, л. с. | 5 |
| Щільність днища (г/м2) | 950 |
| Привальний брус | Да |
| Розмір кокпіта, см | 194 х 63 |
| Ручки для перенесення | Да |
| Тип весел | Алюмінієві |
| Тип днища | Рейкова слань |
| Тип килю | Плоске дно |
| Тип сидений | Пересувні |
| Тип кочетів | Поворотні |
| Транець | З навісним транцем |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Надувний човен BARK B-270 NPD гребний з транцем під мотор 5 к.с. пересувні сидіння 850 г/м2 до 2 осіб 27 кг»