-13%



27 960 ₴
24 310 ₴
Надувна лодка BARK BT-310SD відрізняється високими технічними характеристиками та відмінною стійкістю на воді. Її унікальний дизайн і конструкція дозволяють досягати високих швидкостей при малій витраті пального, що робить її однією з найкращих у своєму класі.
Ця модель розроблена для максимально комфортного використання під час риболовлі, полювання або активного відпочинку на воді. Завдяки продуманій конструкції, BARK BT-310SD ефективно вирішує проблеми незручності та недостатньої стійкості, що характерно для багатьох інших надувних човнів.
| Тип лодки: | Кілевий моторний |
| Пасажиромісткість: | 3 особи |
| Довжина зовнішня: | 310 см |
| Ширина зовнішня: | 148 см |
| Довжина кокпіту: | 234 см |
| Ширина кокпіту: | 72 см |
| Діаметр балона: | 38 см |
| Кількість гермоотсеків: | 3+1 (кіль) |
| Грузопідйомність: | 450 кг |
| Щільність матеріалу балонів: | 950 г/м² |
| Щільність матеріалу дна: | 1100 г/м² |
| Максимальна потужність мотора: | 15 к.с. |
| Тип дна пайола: | Фанерний |
| Тип сидінь: | Пересувні |
| Вага комплекту: | 25+22 кг |
| Габарити упаковки лодки: | 110x50x40 см |
| Габарити упаковки пайола: | 90x80x10 см |
| Висота транця: | 315 мм |
Під час експлуатації BARK BT-310SD демонструє стабільність навіть при підвищених навантаженнях. Сидіння не створюють дискомфорту, а з часом використання зберігають свою функціональність і вигляд.
Поспішайте купити надувну лодку BARK BT-310SD прямо зараз! У нашому інтернет-магазині ви зможете оформити замовлення з безкоштовною доставкою та консультацією. Всі товари мають гарантію якості на 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 310 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 148 см |
| Тип | Сидіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Kолічність гермовідсеків | 3+1 |
| Кількість сидінь човна | 2 |
| Максимальна потужність двигуна, л. с. | 15 |
| Щільність днища (г/м2) | 1100 |
| Привальний брус | Да |
| Розмір кокпіта, см | 234 х 72 |
| Тип весел | Алюмінієві |
| Тип днища | Суцільний, жорсткий настил |
| Тип килю | Надувний кіль |
| Тип сидений | Пересувні |
| Тип кочетів | Поворотні |
| Транець | З транцем |
| Діаметр балона | 38 |
| Довжина кокпіту | 234.0 |
| Щільність матеріалу | 950 гр/м2 |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 мес |
| Особливості | Насос, Ремкомплект |
| Пасажировмісність | 3 |
| Ширина кокпіта | 72 см |
| Тип човна | Надувний човен г/м2 |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Вага | 47 кг |
| Вантажопідйомність | 450 кг |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Надувний човен BARK BT-310 SD кілевий 15 к.с. ПВХ тримісний 450 кг вантажопідйомність 950 г/м² щільність матеріалу»