
2 095 ₴
Днищевий настил слань для надувних ПВХ човнів Kolibri KM-300 21.005.22 демонструє виняткову міцність і функціональність, що виділяє його серед аналогічних продуктів на ринку. Цей килимок спроектовано для того, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку під час використання, що робить його ідеальним вибором для активного відпочинку.
Днищевий настил слань спроектований для тих, хто прагне до безпеки та комфорту під час перебування на воді. Основним завданням даного продукту є захист дна човна від пошкоджень та забезпечення стійкості на слизьких поверхнях, що часто створюються під час використання на воді.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Матеріал | Фанера |
| Вага | 6 кг |
| Тип настилу | Слань |
| Розмір | 250 х 940 мм (4 шт.) |
| Для човна | Kolibri |
| Модель човна | KM-300 |
| Товщина пайола | 0.9 см |
| Кількість сланей/секцій | 4 |
З досвіду використання, настил показує стабільну продуктивність навіть при підвищених навантаженнях. У процесі експлуатації він зберігає форму і не втрачає своїх експлуатаційних характеристик, що забезпечує зручність навіть після тривалого часу використання. Користувачі відзначають, що настил легко чиститься і зберігає свою естетику протягом тривалого часу.
Не втрачайте можливість замовити днищевий настил слань для свого човна Kolibri KM-300 за вигідною ціною. Оформіть зручну доставку та скористайтесь можливістю отримати детальну консультацію щодо продукту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6 |
| Для човна | Kolibri |
| Для моделі човна Kolibri | KM-300 |
| Матеріал | Фанера |
| Розмір, мм | 250 х 940 |
| Слани/секции, шт | 4 |
| Тип настилу | Слань |
| Товщина пайолу, см | 0.9 |