
3 005 ₴
Комплект стрингерів для алюмінієвого пайола Kolibri КМ-450DSL 25.007.3.21 відзначається високою надійністю та універсальністю, що робить його неперевершеним варіантом серед аналогів. Цей продукт пропонує оптимізоване рішення для жорсткого підлоги, значно підвищуючи стабільність і безпеку вашого човна.
Комплект стрингерів спроектований для використання на надувних човнах Kolibri, що потребують посилення конструкції для покращення міцності та стійкості на воді. Завдяки своїм характеристикам, цей комплект вирішує важливі завдання, такі як запобігання деформації підлоги і забезпечення комфортного використання під час активного відпочинку.
| Назва | Опис |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | Kolibri |
| Для моделі човна | КМ-450DSL |
| Вид фурнітури | Комплект стрингерів для алюмінієвого пайола |
Експертний досвід використання підтверджує, що комплект стрингерів для алюмінієвого пайола Kolibri КМ-450DSL демонструє стабільну роботу при підвищених навантаженнях, що робить його оптимальним вибором для тривалих морських подорожей. Завдяки легкій вазі та конструкційним особливостям, навіть після тривалого використання, стрингери зберігають свою форму і функціональність.
Замовити комплект стрингерів для алюмінієвого пайола Kolibri КМ-450DSL 25.007.3.21 можливо в нашому інтернет-магазині з вигідною ціною. Пропонуємо зручні варіанти доставки та можливість ознайомитися з відгуками інших клієнтів, що допоможе вам зробити обґрунтований вибір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип фурнітури | Комплект стрингерів для алюмінієвого пайолу |
| Для човна | Kolibri |
| Для моделі човна Kolibri | KМ-450DSL |
| Матеріал | Алюміній |