
8 100 ₴
Ця модель вирізняється своєю компактністю та надзвичайною стабільністю, що робить її ідеальним вибором для рибалок та любителів водного відпочинку. Легкість і міцність байдарки дозволяють безперешкодно переміщатися по водоймах різного типу, забезпечуючи комфорт під час лову.
Байдарка Ладья Рибацька ЛБ-380Н базова спроектована для риболовлі та спокійного відпочинку на воді. Вона вирішує проблеми нестабільності плавзасобів, високу вагу та складність транспортування, пропонуючи зручність та надійність в експлуатації.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Код товару | ЛБ-380Н базова |
| Тип байдарки | Надувна байдарка каяк |
| Вид | Байдарка |
| Виробник | Ладья |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для риболовлі та спокійної води |
| Тип дна | Натяжне |
| Вантажопідйомність | 1 |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 98 см |
| Діаметр балона | 31 см |
| Щільність ПВХ балонів | 850 г/м.кв |
| Щільність ПВХ дна | 850 г/м.кв |
| Вага виробу | 13.4 кг |
| Вага комплекту | 17.6 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Комплектація | Надувна байдарка, сумка упаковочна, ніжний насос-лягушка на 6 л, ремкомплект, документи |
В експлуатації байдарка демонструє відмінну продуктивність, витримуючи підвищені навантаження, що дозволяє комфортно рибалити навіть протягом тривалого часу. Зручна конструкція забезпечує відсутність дискомфорту, незалежно від довготи подорожі.
Не зволікайте! Оформити замовлення на байдарку Ладья Рибацька ЛБ-380Н базова або отримати консультацію можна прямо зараз. У нас доступна швидка доставка та можливість ознайомитися з відгуками інших покупців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ладья |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Байдарка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу, кг. | 13.4 |
| Вага комплекту, кг | 17.6 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр балона, см | 31 |
| Довжина, см | 380 |
| Додатковий захист балонів | Опціонально під замовлення бампер із тканини ПВХ 850 г/м2 у нижній частині балона + 800 грн |
| Комплектація | Надувна байдарка, сумка упаковувальна, ножний насос-жаба на 6 л, ремкомплект, документи |
| Кріплення колінних упорів | Накладки з ПВХ з оцинкованим кільцем |
| Призначення | Для гладкої води та риболовлі |
| Наявність | В наявності |
| Щільність ПВХ балонів, г/м2 | 850 |
| Щільність ПВХ днища, г/м2 | 850 |
| Тип | Надувна байдарка каяк |
| Тип днища | Натяжне |
| Ширина, див | 98 |