



12 900 ₴
Унікальна двомісна надувна байдарка Ладья Турист ЛБ-450 УВ комфорт поєднує в собі легкість, високі швидкісні характеристики та максимальний комфорт для водних пригод. Це ідеальний вибір для туристів, які цінують якість та надійність у складних умовах.
Ладья Турист ЛБ-450 УВ комфорт спроектована спеціально для експедицій по гладкій воді та змішаних туристичних походів. Завдяки її характеристикам вона здатна вирішити такі задачі, як забезпечення високого комфорту під час тривалих мандрівок, легкість у транспортуванні та стійкість на воді.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Код товару | ЛБ-450УВ комфорт |
| Виробник | Ладья |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Байдарка |
| Тип | Надувна байдарка каяк |
| Призначення | Для експедицій по гладкій воді та змішаних туристичних походів |
| Тип днища | Напружене, вкладне надувне дно |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Довжина | 450 см |
| Ширина | 80 см |
| Діаметр балона | 27 см |
| Щільність ПВХ балонів | 850 г/м.кв |
| Щільність ПВХ днища | 850 г/м.кв |
| Вага виробу | 14.6 кг |
| Вага комплекту | 19.9 кг |
| Гарантія | 36 міс. |
| Комплектація | Надувна байдарка, вкладне надувне дно, 2 надувних крісла, ножний насос, сумка, гермомішок, пластикові стабілізатори, ремкомплект |
| Кріплення колінних упорів | Накладка з ПВХ з кільцями |
Експерти визнають, що байдарка Ладья Турист ЛБ-450 УВ комфорт показує високі результати навіть при підвищених навантаженнях. Незручність під час тривалих подорожей зводиться до мінімуму завдяки продуманій конструкції.
Не втрачайте можливість насолодитися відпочинком на воді! Замовте байдарку Ладья Турист ЛБ-450 УВ комфорт або отримайте консультацію прямо зараз.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ладья |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Байдарка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу, кг. | 14.6 |
| Вага комплекту, кг | 19.9 |
| Гарантія | 36 мес. |
| Діаметр балона, см | 27 |
| Довжина, см | 450 |
| Комплектація | Надувна байдарка, вкладне надувне дно, 2 надувні крісла, ножний насос-жаба на 6 л, сумка пакувальна, гермомішок на 40 літрів Ладья ЛГ-40, пластикові курсові стабілізатори, ремплект, документи |
| Кріплення колінних упорів | Накладки з ПВХ з оцинкованим кільцем |
| Призначення | Для експедицій по гладкій воді та змішаних туристичних походів по воді та суші |
| Наявність | В наявності |
| Щільність ПВХ балонів, г/м2 | 850 |
| Щільність ПВХ днища, г/м2 | 850 |
| Тип | Надувна байдарка каяк |
| Тип днища | Натяжне |
| Ширина, див | 80 |