








13 250 ₴
Ви шукаєте надійний і зручний човен для риболовлі, полювання або відпочинку на воді? Надувна ПВХ човен Ладья ЛТ-250 ЕВБТ з слань-книжкою – це ідеальне рішення для тих, хто цінує компактність і простоту в експлуатації.
Човен спроектований для активного використання на водоймах, вирішуючи проблеми з транспортуванням завдяки легкій конструкції. Він максимально підходить для риболовлі, полювання та відпочинку, що робить його універсальним вибором для любителів водних пригод.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | Ладья |
| Країна виробник | Україна |
| Тип човна | З навісним транцем |
| Тип настилу | Слань-книжка |
| Тип днища | Натяжне |
| Пасажировмісність | 2 |
| Грузопідйомність | 220 кг |
| Довжина | 250 см |
| Ширина | 135 см |
| Діаметр балона | 37 см |
| Кількість гермоотсіків | 2 |
| Щільність ПВХ | 850 г/м2 |
| Привальний брус | Так |
| Допустимий мотор | 2.6 к.с. |
| Вага човна | 23.7 кг |
| Вага комплекту | 12.1 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| Код товару | ЛТ-250ЕВБТ |
У експлуатації човен показує хороші результати навіть при підвищених навантаженнях. Водночас комфорт використання залишається на високому рівні завдяки вдалій конструкції та ергономіці.
Якщо ви шукаєте човен за хорошою ціною, з можливістю швидкої доставки та позитивними відгуками, не зволікайте! Оформіть замовлення на човен Ладья ЛТ-250 ЕВБТ або отримайте консультацію вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ладья |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 220 кг |
| Довжина | 250 см |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 135 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Kолічність гермовідсеків | 2 |
| Вага виробу, кг. | 23.7 |
| Вага комплекту, кг | 12.1 |
| Діаметр балона | 37 |
| Допустимий мотор | 2.6 |
| Наявність | В наявності |
| Пасажироммісність, чел. | 2 |
| Щільність днища | 850 |
| Щільність матеріалу | 850 гр/м2 |
| Привальний брус (бортовий захист уздовж балонів) | Да |
| Система пересувних сидінь | Заднє сидіння зсувне |
| Тип | З навісним транцем |
| Тип дна | Натяжне |
| Тип настилу | Слань-книжка |