






11 090 ₴
Модель Ладья ЛТ-310 СТ виділяється серед аналогів завдяки оптимальному поєднанню легкості, міцності та компактності. Цей човен ідеально підходить для активного відпочинку та риболовлі, завдяки чому легко справляється з завданнями на воді.
Надувна ПВХ човен Ладья ЛТ-310 СТ спроектована для максимальної мобільності та зручності використання. Вона вирішує такі проблеми, як складність транспортування, обмежений простір для зберігання та потреба у надійних характеристиках для безпечного відпочинку на воді.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Код товару | ЛТ-310СТ |
| Виробник | Ладья |
| Країна виробник | Україна |
| Тип човна | Гребний, моторний (опція) |
| Пасажиромісткість | 3+1 |
| Вантажопідйомність | 350 кг |
| Довжина | 310 см |
| Ширина | 135 см |
| Діаметр балона | 37 см |
| Кількість гермоотсеків | 2 |
| Щільність ПВХ балона | 850 г/м² |
| Щільність ПВХ дна | 850 г/м² |
| Тип настилу | Слань-коврик |
| Тип дна | Натяжне |
| Транець | Навісний |
| Вага човна (виробу) | 27 кг |
| Вага комплекту | 15.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Колір | Зелений |
Експертний досвід експлуатації човна Ладья ЛТ-310 СТ демонструє високу стабільність та надійність при підвищених навантаженнях. Також, зручність у використанні залишається на високому рівні навіть після тривалої експлуатації.
Не втрачайте можливість купити цей чудовий човен за вигідною ціною з швидкою доставкою! Залишайте свої відгуки і отримуйте професійні консультації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ладья |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 350 кг |
| Діаметр балона | 37 см |
| Довжина | 310 см |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 135 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Kолічність гермовідсеків | 2 |
| Вага виробу, кг. | 27 |
| Вага комплекту, кг | 15.5 |
| Допустимий мотор | 3.5 |
| Наявність | В наявності |
| Пасажироммісність, чел. | 3+1 |
| Щільність днища | 850 |
| Привальний брус (бортовий захист уздовж балонів) | Немає |
| Тип | З навісним транцем |
| Тип дна | Натяжне |
| Тип настилу | Слань-килимок |