








15 700 ₴
Універсальний та місткий моторний човен ПВХ, який забезпечує комфортне проведення часу для вашої компанії. Ладья ЛТ-330 МЕ - це ідеальний вибір, адже він забезпечує безпеку та надійність, подаруючи масу позитивних емоцій.
Аналізуючи позиціонування на ринку, можна зазначити, що Ладья ЛТ-330 МЕ спроектований для багатофункціонального використання на воді. Цей човен вирішує проблеми безпеки, місткості та маневреності, що робить його ідеальним для риболовлі, полювання, сімейного відпочинку та кемпінгу.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип човна | Моторна, надувна |
| Тип дна | Натяжне |
| Тип настилу | Слань-коврик |
| Транець | Стаціонарний |
| Кількість місць | 4 |
| Грузопідйомність | 439 кг |
| Допустима потужність мотора | 25 л.с. |
| Кількість гермоотсіків | 3 |
| Довжина човна | 330 см |
| Ширина човна | 155 см |
| Діаметр балона | 40 см |
| Вага комплекту | 38 кг |
| Вага виробу | 24.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
Експертний досвід експлуатації свідчить про високу надійність Ладья ЛТ-330 МЕ при підвищених навантаженнях. Багаторічне використання не призводить до втрати комфортності, адже конструкція човна продумана для тривалого використання.
Купіть моторну надувну лодку Ладья ЛТ-330 МЕ за вигідною ціною! Замовлення через інтернет-магазин забезпечить оперативну доставку та зручні умови оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ладья |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 3 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 439 кг |
| Діаметр балона | 40 см |
| Довжина | 330 см |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Тип | Моторна |
| Ширина | 155 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Kолічність гермовідсеків | 3 |
| Вага виробу, кг. | 24.5 |
| Вага комплекту, кг | 38 |
| Допустимий мотор | 25 |
| Наявність | В наявності |
| Пасажироммісність, чел. | 4 |
| Щільність днища | 850 |
| Привальний брус (бортовий захист уздовж балонів) | Да |
| Система пересувних сидінь | Заднє сидіння зсувне |
| Тип дна | Натяжне |
| Тип настилу | Слань-килимок |
| Транець | Стаціонарний |