
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Лодочний мотор Suzuki DF 15AEL вирізняється сучасними інноваціями, які забезпечують неперевершену продуктивність на воді. Його низькі рівні шуму і вібрації роблять його кращим вибором у своєму класі, об'єднуючи надійність та динаміку для будь-яких водних пригод.
Цей мотор спеціально спроектований для забезпечення стабільної роботи на невеликих і середніх човнах, допомагаючи вирішити проблеми недостатньої потужності та економії пального. Suzuki DF 15AEL — це оптимальний варіант для любителів активного відпочинку на воді.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Вага (кг) | 49 |
| Модель | Suzuki DF 15 AEL |
| Система керування | Румпельна |
| Висота транця | 508 мм |
| Система запуску | Електростартер |
| Максимальна кількість об./хв | 5000-6000 |
| Передатне співвідношення | 2.08:1 |
| Охолодження | Водяне |
| Трим | Ручний |
| Запалювання | Digital CDI |
| Тактність | Чотиритактний |
| Робочий об'єм, см³ | 327 |
| Передачі | Вперед, нейтраль, реверс |
| Тип паливної системи | Інжектор |
| Рекомендований бензин | 92 |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Потужність (л.с.) | 15 |
| Підсос | Ручний |
| Система змащення | Циркуляційна |
Експерти підтверджують, що під час експлуатації на підвищених навантаженнях, Suzuki DF 15AEL демонструє стабільну роботу та високу надійність. Додаткові зручності, такі як простота управління, роблять цей мотор ідеальним вибором навіть для тривалих подорожей.
Не зволікайте! Оформіть замовлення на Suzuki DF 15AEL прямо зараз і отримайте безкоштовну консультацію від наших фахівців. Можливість швидкої доставки забезпечить вам найкращий досвід використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suzuki |
| Країна виробник | Японія |
| Підсмоктування | Ручний |
| Система запуску | Електростартер |
| Система управління | Румпельна |
| Тип | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Висота транца | 508 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 49 |
| Висота транця | 508 мм |
| Запалювання | Digital CDI |
| Мoдель | Suzuki DF 15 AEL |
| Максимальне число об./хв | 5000-6000 |
| Потужність у к. с. | 15 |
| Потужність к.с. | 15 |
| Охолодження | Водяне |
| Передавальне відношення | 2.08:1 |
| Передачі | Вперед, нейтраль, реверс |
| Робочий об'єм, см3 | 327 |
| Рекомендований бензин | 92 |
| Система змащення | Циркуляційна |
| Тактність | Чотиритактний |
| Тип паливної системи | Інжектор |
| Трим | Ручний |
| Число циліндрів | 2 |