
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Лодочний мотор Suzuki DF 15 EL поєднує в собі високу потужність, економічність та легкість запуска, відрізняючись від аналогів у своєму класі. Його унікальна конструкція забезпечує надійність і продуктивність для різних умов експлуатації.
Дана модель спроектована для риболовлі, веселих прогулянок і активного відпочинку на воді. Вона вирішує проблеми, пов'язані з низькою продуктивністю та високим споживанням пального, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість і ефективність.
| Модель | Suzuki DF 15 EL |
| Вага (кг) | 48.50 |
| Система керування | Румпельна |
| Висота трансу | 508 мм |
| Система запуску | Електростартер |
| Максимальна кількість об./хв | 5400-6000 |
| Передатне співвідношення | 2.08:1 |
| Охолодження | Водяне |
| Діаметр Х хід поршня, мм | 58 х 57 |
| Трим | Ручний |
| Запалювання | PEI |
| Тактність | Чотиритактний |
| Робочий об'єм, см3 | 302 |
| Передачі | Вперед, нейтраль, реверс |
| Тип паливної системи | Карбюратор |
| Кількість циліндрів | 2 |
| Потужність в л.с. | 15 |
| Підсос | Ручний |
Експертний досвід експлуатації Suzuki DF 15 EL свідчить про його стабільність при підвищених навантаженнях, а також про зручність у використанні після тривалих поїздок. Висока економічність у споживанні пального та низький рівень шуму забезпечують задоволення від кожного виходу на воду.
Не пропустіть можливість купити Suzuki DF 15 EL у нашому інтернет-магазині з вигідними умовами оплати та швидкою доставкою по всій країні. Читайте відгуки клієнтів, щоб переконатися в якості даного продукту!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suzuki |
| Країна виробник | Японія |
| Підсмоктування | Ручний |
| Система запуску | Електростартер |
| Система управління | Румпельна |
| Тип | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
| Висота транца | 508 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 48.50 |
| Висота транця | 508 мм |
| Діаметр — х ход поршня, мм | 58 х 57 |
| Запалювання | PEI |
| Мoдель | Suzuki DF 15 EL |
| Максимальне число об./хв | 5400-6000 |
| Потужність у к. с. | 15 |
| Потужність к.с. | 15 |
| Охолодження | Водяне |
| Передавальне відношення | 2.08 : 1 |
| Передачі | Вперед, нейтраль, реверс |
| Робочий об'єм, см3 | 302 |
| Тактність | Чотиритактний |
| Тип паливної системи | Карбюратор |
| Трим | Ручний |
| Число циліндрів | 2 |