

1 697 ₴
Сушарка Casa Si Pick Up 200 представляє собою інноваційне рішення для сушіння білизни, яке виділяється своєю настінно-стельовою конструкцією. Це дозволяє економити простір у вашій оселі, а також забезпечує стабільну підтримку для великих обсягів білизни.
Ця модель спроектована для забезпечення максимальної ефективності при сушінні, вирішуючи проблему недостатньої площі в квартирах. Вона стане незамінним помічником у процесі прання одягу, ковдр та інших текстильних виробів.
| Тип | Настінні|Потолочні |
| Колір | Білий |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
| Робоча довжина поверхні | 12 м |
| Матеріал | Сталь |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кількість стержнів | 6 |
| Діаметр стержня | 12 мм |
| Розміри | 201x43x135 см |
В процесі експлуатації, сушарка Casa Si Pick Up 200 демонструє високу стабільність і надійність навіть під високими навантаженнями. Її конструкція дозволяє легко піднімати та опускати стержні, забезпечуючи комфорт при повсякденному використанні.
Не гайте часу! Купити сушарку Casa Si Pick Up 200 можна прямо зараз, скориставшись нашою послугою доставки. Чекаємо на ваші замовлення та запитання для отримання консультацій!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casa Si |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.400 |
| Вага в пакованні, кг. | 3.500 |
| Висота | 10 |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр стрижня/трубки | 12 |
| Код УКТ ВЕД | 7323 99 00 00 |
| Код виробника товару (MPN) | CS42275X06 |
| Кількість стрижнів/трубок | 6 |
| Комплектація | Сушарка для білизни — 1 шт.; Кріплення на стіну — 2 шт.; Кріплення для мотузок — 1 шт; Пластикові заглушки — 2 шт.; Саморізи - 8 шт; Дюбель пластиковий — 8 шт.; Ручка-подовжувач (1 м) — 1 шт.; |
| Кріплення | На балкон |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність | В наявності |
| Особливості | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 12 |
| Розміри в пакованні, см | 202x10x5 |
| Розміри, см | 201x43x135 |
| Країна реєстрації бренда | Австрія |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Тип | Настінні | Стельові |
| Штрихкод | 9007741018661 |