




6 282 ₴
Палки Gabel FX-75 поєднують в собі ультралегкість і технологічні новації, що робить їх неперевершеними серед аналогів. Інноваційні наконечники Dual Spike забезпечують стабільність і швидкість, ідеально підходячи для активних тренувань.
Ці палки спроектовані для проведення тренувань з скандинавської ходьби та трейлраннингу, вирішуючи проблеми, пов’язані з комфортом, легкістю та надійністю. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, вони забезпечують оптимальну підтримку під час активного відпочинку.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип | фіксованої довжини, ультралегкі |
| Призначення | скандинавська ходьба, трейлраннинг |
| Категорія | унісекс |
| Кількість секцій | 1 |
| Діаметр секції | 16 мм |
| Матеріал | 100% високосортний карбон Snake Carbon |
| Рукоятка | Dual Cork 01/37, PP + двошарове коркове дерево |
| Ремінь | легкий, сітчастий, дихаючий, з системою швидкого відстібання |
| Наконечник | карбід вольфраму |
| Мінімальна довжина | 115 см |
| Вага однієї палки | 125 г |
| Колір | Black |
Експериментуючи з палками Gabel FX-75, користувачі відзначають їх неперевершене зчеплення та комфорт при тривалих навантаженнях. Протягом часу експлуатації, палки зберігають свої характеристики, не втрачаючи надійності.
Для отримання детальної інформації або оформлення замовлення на палки Gabel FX-75, рекомендуємо звернутися до нас за консультацією. Ціна складає 6282 грн, доступні швидка доставка та вигідні умови покупки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gabel |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Карбон |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, г | 270 |
| Вага однієї палиці, г | 125 |
| Вид | Фіксованої довжини |
| Габарити паковання | 1180х80х80 мм |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр секцій | 16 |
| Додаткові характеристики | Світловідбивний елемент для кращої видимості; Наконечник у формі "подвійної шип" для кращого зчеплення; Спеціальна аеродинамічна форма трекінгового кільця; |
| Кількість секцій | 1 |
| Комплект постачання | Палиця для скандинавської ходьби — 2 шт.; Знімний ремінець-рукавичка, розмір M (02/36 NCS) - 2 шт.; Гумовий захисний ковпачок-човник (Sport Pad 05/33) — 2 шт.; Скоба для з'єднання двох палиць разом — 1 шт.; |
| Максимальна довжина, см | 115 |
| Механізм регулювання висоти | Без регулювання висоти |
| Мінімальна довжина, см | 115 |
| Призначення | Для скандинавської ходьби | Для трейлранингу |
| Наконечник | 08/16 Dual Spike Lite (карбід вольфраму) |
| Наявність | В наявності |
| Розмір ремінця-рукавички | M |
| Ручка | Dual Cork 01/37, PP (поліпропілен) + двошарове коркове дерево |
| Серія | Performance |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Палиці |
| Ціна | 6282 |