









3 478 ₴
Крісло Bo-Camp Saint-Tropez Grey (1204796) вирізняється неперевершеним комфортом та елегантним дизайном, що робить його лідером у своєму сегменті. З максимальним навантаженням 100 кг, це крісло ідеально підходить для відпочинку на природі, забезпечуючи відмінне співвідношення ціни і якості.
Ця модель має широке застосування, будучи спроектованою для комфортного відпочинку на пляжі, під час кемпінгу чи в саду. Вона вирішує проблеми недостатнього комфорту та незручності транспортування, завдяки своїй легкості і компактності.
| Вид | Крісло |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркаса | Алюмій |
| Матеріал конструкції | Textilene |
| Висота сидіння, см | 22 |
| Розміри сидіння, см | 46х42 |
| Розміри в складеному вигляді, см | 74х60х21 |
| Призначення | Кемпінг, відпочинок на природі, пляж, басейн |
| Колір | Grey (сірий) |
Експерти зазначають, що крісло Bo-Camp Saint-Tropez Grey витримує підвищені навантаження, зберігаючи при цьому чудову стійкість і комфорт. Завдяки продуманому дизайну, ви відчуєте зручність експлуатації навіть після тривалого використання.
Не втрачайте можливість придбати це унікальне крісло за привабливою ціною з швидкою доставкою! Залиште свій запит на консультацію або оформіть замовлення прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.90 |
| Вага в пакованні, кг. | 3.50 |
| Вид | Крісла |
| Висота сидіння | 22 см |
| Габарити паковання | 740х600х210 мм |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Крісло — 1 шт.; Підголівник — 1 шт.; |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | Текстилен |
| Призначення | Для басейну | Для вулиці | Кемпінгові | Пляжні | Сад городу |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 740х610х500 |
| Розміри сидіння | 46х42 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 3478 |