






1 982 ₴
Сушка для білизни Casa Si Poseidon Super — це унікальний пристрій, що поєднує в собі ідеальний дизайн і функціональність, що дозволяє значно зекономити час на сушіння білизни. Її надзвичайна ємність у 20 метрів та можливість витримувати навантаження до 15 кг робить цю модель безумовним лідером серед аналогів на ринку.
Сушка Casa Si Poseidon Super спроектована для оптимального сушіння білизни у домашніх умовах, ефективно вирішуючи проблему обмеженого простору та недостатньої ємності звичайних сушок. Вона підходить для сімей з активним способом життя, які потребують надійного та швидкого рішення для обробки своєї білизни після прання.
| Тип | сушарка підлогова |
| Орієнтовна кількість завантажень пральної машини | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Діаметр стержня | 7 мм |
| Кількість стержнів | 22 |
| Матеріал | сталь |
| Колір | чорний |
| Вага | 2.850 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
У процесі експлуатації Сушка Casa Si Poseidon Super показує стабільну роботу навіть при максимальних навантаженнях. З часом, її конструкція залишається бездоганною, а функціональність не викликає жодних нарікань. Легкість у використанні та зручність в експлуатації допомагають зберегти ваш час і зусилля.
Для отримання детальної інформації про ціну, умови доставки, або ж відгуків про дану модель, звертайтесь до нас. Замовляйте вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casa Si |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.850 |
| Вага в пакованні, кг. | 3.100 |
| Висота | 110 |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Діаметр стрижня/трубки | 7 |
| Код УКТ ВЕД | 7323 99 00 00 |
| Код виробника товару (MPN) | CS92254C04H |
| Кількість стрижнів/трубок | 24 |
| Комплектація | Сушарка для білизни — 1 шт. |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність | В наявності |
| Особливості | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 20 |
| Розміри в пакованні, см | 106х54х5 |
| Розміри, см | 179х110х56 |
| Країна реєстрації бренда | Австрія |
| Країна-виробник товару | Словакия |
| Тип | Підлогові |
| Штрихкод | 9007741021319 |