





4 680 ₴
Трекінгові палки Vipole Carbontrek Cork DLX є надійним партнером для активних мандрівників, об'єднуючи легкість, міцність та комфорт під час трекінгу. Завдяки використанню 100% високомодульного карбону, ця модель перевершує багато аналогів у своїй категорії.
Ці палки розроблені для альпіністів, туристів та любителів хайкінгу, кому важлива не тільки легкість спорядження, але й стабільність на різноманітних рельєфах. Вони вирішують проблему нестабільності під час підйомів і спусків, забезпечуючи надійну опору та знижуючи навантаження на ноги.
| Тип | Телескопічні палки |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | 100% HM Carbon |
| Механізм регулювання висоти | TwistLock |
| Ручка | Roundhead (натуральний корок) |
| Наконечник | Carbide (карбід вольфраму) |
| Мінімальна довжина | 65 см |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Вага однієї палки | 173 г |
| Колір | Світло-сірий |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
Під час експлуатації, палки Vipole Carbontrek Cork DLX демонструють стабільну роботу навіть під підвищеними навантаженнями. Їх ергономічний дизайн забезпечує комфорт, навіть при тривалих маршрутах, що робить їх чудовими помічниками у складних умовах.
Купити трекінгові палки Vipole Carbontrek Cork DLX (S25 02) у нашому інтернет-магазині — це ваш шанс отримати надійне і якісне спорядження. Ми пропонуємо вигідну ціну, швидку доставку і позитивні відгуки від користувачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipole |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал | Карбон |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, г | 600 |
| Вага однієї палиці, г | 173 |
| Вид | Телескопічні |
| Габарити паковання | 670х130х100 мм |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр секцій | 12/14/16 |
| Кількість секцій | 3 |
| Комплект постачання | Палиці: 2 шт.<br />_x000D_ Знімне кільце спеціальної форми, діаметром 54 мм - 2 шт.<br/>_x000D_ Гумовий захисний ковпачок — 2 шт.<br />_x000D_ Чохол для транспортування, шт.: 1 |
| Максимальна довжина, см | 135 |
| Механізм регулювання висоти | TWISTLOCK (цанговий з одинарним контуром) |
| Мінімальна довжина, см | 65 |
| Призначення | Альпінізм | Для високогір'я | Для трекінгу трійка | крекінгові | Туризм | Експедиційні |
| Наконечник | Carbid (Карбід вольфраму) |
| Наявність | В наявності |
| Ручка | Roundhead Cork |
| Серія | Carbontrek |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип | Палиці |
| Ціна | 4680 |
| Штрихкод | 8033378250908 |