






1 194 ₴
Стійка для одягу Casa Si Terry – це ідеальне рішення для вашого гардеробу. Легка і компактна, вона швидко встановлюється і дозволяє розмістити до 33 вішалок. Стильний сріблястий колір і продуманий дизайн роблять її не лише функціональною, але й привабливою.
Стійка Casa Si Terry ідеально підходить для використання як в домашніх умовах, так і в офісах. Наприклад, ви можете розмістити її в передпокої для зручного зберігання верхнього одягу або в гардеробній для тимчасового зберігання речей під час переїзду. Завдяки компактному розміру і легкості, її зручно зберігати і переміщати.
Вибравши стійку Casa Si Terry, ви отримуєте якісний і стильний продукт, який задовольнить всі ваші потреби в організації простору. Ми пропонуємо конкурентоспроможну ціну і швидку доставку з гарантією. Оцініть зручність і практичність цієї моделі, купивши її в нашому інтернет-магазині!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Casa Si |
| Країна виробник | Австрія |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.100 |
| Вага в пакованні, кг. | 1.400 |
| Вид | Підлогові |
| Висота, см | 133 |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Глибина, см | 55 |
| Довжина, см | 65 |
| Код УКТ ВЕД | 9403 20 80 00 |
| Комплектація | Стійка для одягу — 1 шт.; |
| Матеріал | Пластик | Сталь |
| Наявність | В наявності |
| Особливості | Розкладна |
| Розміри в пакованні, см | 65.5х16х13.5 |
| Розміри, см | 133х65х55 |
| Стиль | Мінімалізм, Хай-тек |
| Країна реєстрації бренда | Австрія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Стійки для одягу |
| Штрихкод | 9007741015653 |