





3 100 ₴
Рюкзак Semi Line 45 Black (A3040-3) унікальний завдяки своїй анатомічній спинці та наявності чохла від дощу, що забезпечує максимальний комфорт і захист на всіх етапах подорожі. Ця модель виділяється серед аналогів своєю великою місткістю та продуманою організацією простору.
Цей рюкзак спроектовано для активного відпочинку, забезпечуючи ідеальне рішення для короткострокових походів. Він дозволяє зручно розміщувати всі необхідні речі, вирішуючи проблему вологості з допомогою спеціального чохла.
| Тип: | Рюкзаки |
| Колір: | Хакі |
| Країна реєстрації бренду: | Польща |
| Країна-виробник: | Китай |
| Матеріал: | Поліестер |
| Вага (кг): | 0.920 |
| Гарантія: | 12 міс. |
| Призначення: | Для пішого та гірського туризму |
| Розміри: | 550х330х240 мм |
| Об'єм: | 45 л |
Експерти, які користуються рюкзаком Semi Line 45 Black (A3040-3), зазначають його відмінну поведінку при високих навантаженнях — рюкзак не тільки зручний, але й витримує перевантаження без шкоди для структури. Навіть після тривалого використання, користувачі відзначають збереження комфорту завдяки продуманим ергономічним рішенням.
В інтернет-магазині ви можете купити рюкзак Semi Line 45 Black (A3040-3) за розумною ціною з доставкою. Упевніться в його якості самі, переглянувши відгуки задоволених покупців!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Хакі |
| Призначення рюкзака | Туристичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг. | 1.050 |
| Вага (кг) | 0.920 |
| Вид | Анатомічний |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Комплектація | Рюкзак |
| Призначення | Для пішого та гірського туризму |
| Об'єм, л | 45 |
| Особливості | З нагрудною стяжкою, З поясним ременем |
| Розміри | 55х33х24 см |
| Розміри в пакованні | 62х38х6 см |
| Склад | 600D Poliester |
| Спосіб закриття | Зав'язка, Клапан, Молния, Фастекс |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Рюкзаки |
| УКТВЕД | 4202929100 |
| Штрихкод | 5903563304033 |