
581 343 ₴
Гібридний сонячний інвертор LogicPower 60kVA MPPT вирізняється завдяки своїй здатності поєднувати декілька джерел живлення, забезпечуючи безперебійність і стабільність. Практично бездоганна синусоїда виводить цей пристрій на передову серед аналогічних моделей на ринку.
Ця модель позиціонується як універсальне рішення для забезпечення безперебійного живлення у домашніх, офісних та промислових умовах. Автономний режим роботи дозволяє використовувати енергію з відновлювальних джерел, таким чином зменшуючи витрати на електроенергію та забезпечуючи надійний захист електроніки від перебоїв у живленні.
| Стан | Новий |
| Вага (кг) | 515 |
| Ширина (мм) | 700 |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Довжина (мм) | 600 |
| Матеріал корпусу | Металл |
| Висота (мм) | 1750 |
| Індикатор | LCD |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип ІБП | Гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Ток заряду | 120 |
| Інтерфейс для підключення | RS232/RS485, SNMP, Wi-Fi, GPRS (опціонально) |
| Форма вихідного напруги | Правильна синусоида |
| Час переключення (мс) | 0 |
| Напруга акумулятора (В) | 12 |
Відгуки користувачів підтверджують високу надійність та ефективність LogicPower 60kVA MPPT. Пристрої виявляють стабільну роботу навіть за підвищених навантажень, а їх зручність в експлуатації лише зростає з часом, що робить їх привабливим вибором для будь-якого споживача.
Щоб дізнатися ціну та оформити замовлення або отримати консультацію, зв'яжіться з нами вже сьогодні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1750 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 515 |
| Час перемикання | 0 мс |
| Індикація | LCD |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS232/RS485 - стандарт; SNMP, Wi-Fi, GPRS - опціонально |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Тип ДБЖ | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
| Ток заряда | 120 |
| Форма вихідної напруги | правильна синусоїда |
| Колір корпусу | Чорний |