




750 ₴
Зарядний пристрій LP AC-017 вирізняється компактними розмірами та високою ефективністю для зарядки свинцево-кислотних акумуляторів. Його автоматичні функції забезпечують оптимальний заряд, що продовжує термін експлуатації батарей.
Модель LP AC-017 спроектована для широкого спектра акумуляторних батарей, включаючи AGM та GEL. Вона вирішує проблеми, пов'язані з недостатньою зарядкою та перевантаженням акумуляторів, зокрема, запобігає їх перегріву та «закипанню».
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядні пристрої для АКБ |
| Вага (кг) | 0.14 |
| Ширина (мм) | 52 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина (мм) | 99 |
| Висота (мм) | 33 |
| Індикатор | LED |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Номінальне робоче напруга (В) | 220 |
| Вихідний ток (A) | 1.7 |
Експерти вважають, що зарядний пристрій LP AC-017 демонструє стабільну поведінку при підвищених навантаженнях, легко впорається з повними розрядами акумуляторів. Завдяки простоті використання та зручності, він залишається ефективним навіть після тривалого використання.
Для отримання детальної інформації, порівняння цін або консультацій, будь ласка, зв'яжіться з нами. Якщо ви вирішили, що зарядний пристрій LP AC-017 — ваш вибір, ви можете оформити замовлення прямо зараз!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,14 |
| Вхідна напруга | 110-240 |
| Вихідний струм | 1.7 A |
| Індикація | LED |
| Номінальна робоча напруга | 220 В |
| Тип | зарядні пристрої для АКБ |