


4 865 ₴
Модель GV-N-I017/16 вирізняється своєю здатністю одночасно обробляти 16 IP-камер з роздільною здатністю до 12MP, що забезпечує високу якість запису та відтворення. Вона також має новітні інтелектуальні функції, що робить її одним з найперспективніших рішень на ринку систем відеоспостереження.
Дана модель спроектована для створення надійних систем охоронного відеоспостереження, здатних ефективно контролювати об'єкти на великих відстанях, наприклад, для житлових та комерційних приміщень. Вона допомагає вирішувати такі проблеми як безпека об'єктів та своєчасне реагування на несанкціоновані вторгнення або інші події.
| Стан | Новий |
| Цвет | Чорний |
| Вес (кг) | 0,92 |
| Ширина (мм) | 227 |
| Гарантійний термін (міс) | 18 |
| Довжина (мм) | 300 |
| Висота (мм) | 53 |
| Потужність (W) | 24 |
| Роздільна здатність | 4000x3000, 3840x2160, 2592x1944, 2048x1536, 1920x1080, 1280x960, 1280x720 |
| Аудіовихід | 1 (RCA) |
Експертний досвід експлуатації показує, що реєстратор стійко працює під підвищеними навантаженнями, забезпечуючи стабільну якість запису протягом тривалого часу. Зручний інтерфейс і функціональність програми дозволяють без зусиль переглядати відеозаписи навіть після тривалого користування.
Дозвольте собі інвестувати в безпеку — купити IP відеореєстратор GV-N-I017/16 можна з доставкою в зручний для вас спосіб. Для отримання консультації звертайтеся до наших фахівців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Висота | 53 мм |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіовихід | 1 (RCA) |
| Вага (кг) | 0,92 |
| Потужність (W) | 24 |
| Роздільна здатність | 4000х3000, 3840х2160, 2592x1944, 2048x1536, 1920x1080, 1280x960, 1280x720 |
| Колір | Чорний |