









2 886 ₴
Гамак Grand Canyon Bass Mosquito Hammock - це ідеальний вибір для тих, хто любить проводити час на природі, але хоче захистити себе від комарів і інших комах. Він оснащений москітною сіткою на блискавці, що забезпечує захист від небажаних комах і дозволяє насолоджуватися відпочинком на природі, а компактні розміри дозволяють легко взяти його з собою куди завгодно.
Завдяки використанню легкого та міцного парашутного нейлону, гамак Grand Canyon Bass Mosquito Hammock має високу міцність і може витримати вагу до 150 кг, повітропроникний і не вбирає вологу. Щільне плетіння з тонкої нейлонової нитки дозволяє гамаку анатомічно підлаштовується під контури тіла, роблячи відпочинок максимально комфортним і глибоким. Великі розміри забезпечують достатньо простору для комфортного розташування і відпочинку. У складеному стані гамак займає мінімальний об'єм і легко поміщається в компактну сумку і важить лише 890 г, що робить його ідеальним для подорожей, походів, велосипедних прогулянок та кемпінгу.
Чохол для зберігання прикріплений до самого гамака. Завдяки цьому він ніколи не загубиться, і в розкладеному стані виконує функцію кишені для речей. Комплектація гамаку Grand Canyon Bass Mosquito Hammock включає 2 ремені довжиною 2.5 м з широкими накладками, для захисту кори дерева від пошкоджень, і 2 карабіна. Це забезпечує легку і безпечну установку гамаку між деревами або іншими підходящими опорами.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Grand Canyon (Данія)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Canyon |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг. | 0.99 |
| Вага (кг) | 0.89 |
| Вид | Гамак |
| Габарити паковання | 250 х 160 х 140 мм |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Гамак — 1 шт.; Ремінь із широкими накладками для підвішування (2.5 м) — 2 шт.; Карабін — 2 шт.; Сумка для зберігання — 1 шт. |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Матеріал каркасу | Без каркаса |
| Матеріал конструкції | Нейлон |
| Призначення | Для подорожей | кемпінгові | Сад городу | туралізм |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 3200х1500 мм |
| Розміри спального місця | 320x150 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 2886 |