





8 369 ₴
Самонадувний килимок Grand Canyon Hancock 7.5 XW - це екстраширока і подовжена версія, що надає високий рівень комфорту користувачам навіть крупної комплекції із зростом до 2 метрів, та забезпечує належні термоізоляційні властивості при температурі до -23.5°С. Верхня оболонка Hancock 7.5 XW має м’яку на дотик текстильну поверхню, нижня сторона мінімізує ковзання на гладкій підлозі намету. Килимок має пару клапанів, що позитивно позначається на швидкості надування і спускання повітря. Прості у використанні гвинтові клапани забезпечують швидке самонадування та дають можливість подальшого надування та швидкого здування після використання.
Hancock 7.5 XW - ідеальний супутник на відпочинку у кемпінгу, у подорожах на автомобілі, на риболовлі у будь-яку пору року. Він забезпечує неперевершений комфорт, високий рівень термоізоляції, гідний відпочинок протягом дня, та, найголовніше, міцний нічний сон.
Технічні характеристики:
Особливості:
Габарити і вага:
Комплектація:
Особливості експлуатації і догляду для подовження терміну використання:
Виробник: Grand Canyon (Данія)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Canyon |
| Колір | Оливковий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| R-Value | 6.5 |
| Верхній матеріал оболонки | Polyester 75D Micro Brushed (поліестер) |
| Вага в пакованні, г | 3580 |
| Вага, г | 2750 |
| Вид | Каремати |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Кількість місць | 1 |
| Комплектація | Килимок | Ремкомплект| Чехол | Еластичні компресійні ремінці |
| Матеріал | Верхній матеріал оболонки: 75D Micro Brushed Polyester, Матеріал наповнювача: PU comfort Foam плотностью 16 кг/м3, Нижній матеріал оболонки: 75D Non-Sliding Polyester |
| Матеріал наповнювача | PU Foam (спінений перфорований поліуретан щільністю 16 кг/м3) |
| Призначення | Для хайкінгу | Кемпінгові ліжні ловники |
| Наявність | В наявності |
| Нижній матеріал оболонки | Polyester 75D Non-Sliding (поліестер) |
| Розміри | 198×76×7.5 см |
| Розміри паковання | 80.4x18.8х18.8 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Самонадувні |
| Товщина (мм) | 75 |