





5 483 ₴
Коли шанувальники кемпінгового відпочинку, що знайомі з продукцією Grand Canyon, прагнуть більш екстремальних пригод, - спорядження має іти в ногу з ними. Саме з цією метою створена серія легких і міцних килимків Pro, що продовжують забезпечувати високий рівень комфорту.
Самонадувний килимок Grand Canyon Hattan 3.8 L Pro - це подовжена версія, що дозволяє комфортно розміститись користувачам із зростом до 2 метрів, та забезпечує належні термоізоляційні властивості при температурі до 1°С. При цьому модель надзвичайно компактна і легка, як для самонадувного килимка, що дозволяє без проблем розмістити килимок в туристичному рюкзаку. Нейлонова оболонка Hattan 3.8 L Pro має зміцнюючу структуру переплетіння Rip-Stop. Простий у використанні гвинтовий клапан забезпечує швидке самонадування та дає можливість подальшого надування та швидкого здування після використання.
Екстремальні сходження, кемпінговий відпочинок чи походи вихідного дня - куди і коли б Ви не вирушили, Hattan 3.8 L Pro є ідеальним та універсальним супутником у подорожах, де забезпечить комфорт, високий рівень термоізоляції, гідний відпочинок протягом дня, та, найголовніше, міцний нічний сон.
Технічні характеристики:
Особливості:
Габарити і вага:
Комплектація:
Особливості експлуатації і догляду для подовження терміну використання:
Виробник: Grand Canyon (Данія)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Canyon |
| Колір | Блакитний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| R-Value | 2.6 |
| Верхній матеріал оболонки | 20D Rip-stop Nylon (нейлон) |
| Вага в пакованні, г | 1310 |
| Вага, г | 870 |
| Вид | Каремати |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Кількість місць | 1 |
| Комплектація | Килимок | Ремкомплект | Чохол |
| Матеріал | Верхній матеріал оболонки: 20D Rip-stop Nylon, Матеріал наповнювача: PU Light Foam (плотность 14 кг/м3), Нижній матеріал оболонки: 20D Rip-stop Nylon |
| Матеріал наповнювача | PU Foam (спінений перфорований поліуретан щільністю 14 кг/м3) |
| Призначення | Велотуризм | Для високогір'я | Для трекінгу | Для хайкінгу | Кемпінгові | Трекінгові | Туризм |
| Наявність | В наявності |
| Нижній матеріал оболонки | 20D Rip-stop Nylon (нейлон) |
| Розміри | 198×63×3.8 см |
| Розміри паковання | 35.5x20.3х20.3 см |
| Стан товару | Новий |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Самонадувні |
| Товщина (мм) | 38 |