









5 772 ₴
Коли шанувальники кемпінгового відпочинку, що знайомі з продукцією Grand Canyon, прагнуть більш екстремальних пригод, - спорядження має іти в ногу з ними. Саме з цією метою створена серія легких і теплих спальних мішків Pro, що продовжують забезпечувати високий рівень комфорту.
Grand Canyon Bourke 190 Pro - це трьохсезонний спальний мішок для користувачів із зростом до 190 см. Зовнішня оболонка спального мішка виконана із Nylon Rip-stop - надлегкого матеріалу, стійкого до порізів та розривів. В якості утеплювача застосований наповнювач з пустотілого мікроволокна Micro Hollow Fiber, що має малу вагу та відмінні термоізоляційні характеристики. Цей утеплювач практично не схильний до "злежування" і забезпечує заявлений температурний режим сну навіть у вологих умовах.
Ряд конструктивних деталей покликаний підвищити теплоізоляційні властивості і ізолювати відпочиваючого від холоду, зокрема спеціальний порожнистий комір із затяжками і застібками Velcro, що відділяє внутрішній простір від капюшона, утеплюючий борт вздовж блискавки, та форма кокона що повторює контури тіла людини, сприяючи кращому збереженню тепла. Крій самого капюшона виконаний таким чином, що Ви почуваєтесь так зручно, ніби в капюшоні теплої зимової куртки.
Нижня критична температура використання цього спального мішка в екстремальних умовах сягає -16°C, тож, навіть неочікувано потрапляючи в зони низьких температур, Вам не загрожує переохолодження. Нижня частина спального мішка збільшена, забезпечуючи не тільки значний простір для ніг, але й зберігаючи тепло в ногах завдяки більшому шару утеплювача.
Будучи відповідальним виробником високоякісного спорядження, Grand Canyon сертифікує свої спальні мішки за стандартом EN 13537. Цей стандарт нормує вимоги до спальних мішків, а також підтверджує відповідність заданих температурних режимів, розмірів і ваги на ярликах. Згідно зі стандартом, передбачається, що людина буде вдягнута у функціональну термобілизну і використовуватиме килимок відповідного температурного режиму. Спальний мішок Grand Canyon Bourke 190 Pro протестований у повній відповідності з європейським стандартом EN 13537:2012.
Характеристики:
Особливості:
Габарити і вага:
Комплектація:
Особливості експлуатації і догляду для подовження терміну використання:
Виробник: Grand Canyon (Данія)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Canyon |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, г | 1820 |
| Вага, г | 1280 |
| Тип спального мішка | Кокон |
| Зовнішній матеріал | 20D Rip-stop Nylon |
| Внутрішній матеріал | MicroFibre Polyester |
| Габарити | 205х74/54 см |
| Габарити в складеному вигляді | 35x21х21 см |
| Габарити паковання | 38х26х26 см |
| Гарантія | 24 мес. |
| Довжина спальника, см | 205 |
| Комплектація | Спальний мішок | Чехол |
| Мінімальна температура в екстремальних умовах, °C | -16 |
| Молния | Центральна |
| Призначення | Для високогір'я | Для трекінгу | Для хайкінгу | Кемпінгові | Трекінгові | тураизм |
| Наявність | В наявності |
| Наповнювач | Polyester Hollow Fiber |
| Особливості | З капюшоном |
| Сезонність | Весна-осінь |
| Стан товару | Новий |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура комфорту, °C | 5 |
| Тип | Спальний мішок |
| Ціна | 5772 |