
2 290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Висота | 166 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 18 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5,2 |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Напрацювання | 400 циклів заряджання |
| Напруга | 12 |
| Пусковий струм | 220 A |
| Ток заряда | 1,8 |
| Тип акумулятора | AGM свинцево-кислотний |
| Тип струмовиведення | T2 |