Подарунок

15 560 ₴
Надувна лодка Барк B-300N – це ідеальний вибір для рибалки, полювання та активного відпочинку в компанії до трьох осіб. Поєднуючи в собі просторий кокпіт, надійну конструкцію з ПВХ, реечний настил і можливість установки навісного мотора, Bark B 300 N забезпечує комфорт, безпеку і мобільність на будь-якому водоймі.
| Тип лодки: | Гребна з навісним транцем |
| Пасажиромісткість: | 3-4 особи |
| Довжина: | 300 см |
| Ширина: | 146 см |
| Вантажопідйомність: | 375 кг |
| Діаметр балона: | 40 см |
| Кількість гермоотсіків: | 2 |
| Щільність матеріалу балонів: | 850 г/м² |
| Щільність матеріалу дна: | 950 г/м² |
| Тип днищевого пайола: | Реечний настил |
| Максимальна потужність мотора: | 5 к.с. |
| Вага комплекту: | 28 кг |
Уявіть собі спокійний ранок на озері, де ви, ваші друзі і Барк B-300N вирушаєте на рибалку. З просторим кокпітом і можливістю установки мотора, ви швидко добираєтеся до найкращих місць для ловлі. Або ж на вихідні ви збираєтеся провести час з родиною, насолоджуючись плаванням і пікніками на воді — лодка Барк B-300N зробить ваш відпочинок незабутнім.
На основі нашого досвіду продажів і відгуків покупців, ми можемо з упевненістю сказати, що лодки Bark відрізняються високою якістю і надійністю. У нас немає прихованих витрат, і ми пропонуємо найкращі умови для покупки.
Оформіть замовлення на надувну лодку Барк B-300 N сьогодні і отримайте безкоштовну консультацію!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bark |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Вантажопідйомність | 300 кг |
| Діаметр балона | 40 см |
| Довжина | 300 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 28 кг |
| Особливості | Розбірні весла |
| Пасажиромісткість | 3 |
| Щільність днища | 950 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 850 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Тип дна | Фанерна рейкова слань |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 146 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Весла | |
| Весла | Алюмінієвий сплав |
| Довжина весла | 140 см |
| Розмір у складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
| Довжина у складеному вигляді | 110 см |
| Ширина у складеному вигляді | 45 см |
| Параметри мотору | |
| Допустима вага мотора | 18 кг |
| Максимальна потужність мотора | 3 к. с. |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Надувний човен Барк B-300 N гребний з навісним транцем 5 к.с. 850 г/м² 3-4 особи вантажопідйомність 375 кг»