Подарунок





11 035 ₴
Надувний човен Колибри К-250Т(S) — це втілення надійності та прогресивного дизайну для активного відпочинку на воді. Його високоякісний матеріал та продумана конструкція роблять його неперевершеним вибором серед аналогічних моделей.
Колибри К-250Т(S) розроблений для риболовлі, водних прогулянок і активного відпочинку. Завдяки своїй міцності й легкості, він вирішує проблеми з транспортуванням та надійністю на воді, дозволяючи насолоджуватися водними пригодами без зайвих турбот.
| Довжина: | 250 см |
| Ширина: | 134 см |
| Діаметр балона: | 34 см |
| Вантажопідйомність: | 220 кг |
| Місць для пасажирів: | 2 особи |
| Вага: | 17.5 кг |
| Матеріал: | ПВХ 850 гр/м² |
| Кількість відсіків: | 2 |
| Макс. потужність мотора: | 3.5 к.с. |
Під час експлуатації Колибри К-250Т(S) справляється з підвищеними навантаженнями, показуючи стабільність і комфорт. Час, проведений у цьому човні, наповнений спокоєм і насолодою від природи, не відволікаючи на проблеми з технікою.
Придбати Колибри К-250Т(S) можна в нашому магазині, з безкоштовною доставкою по Україні. Оформіть замовлення або отримайте консультацію, заповнивши форму на сайті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Вага | 9.3 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вантажопідйомність | 210 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 248 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 20.5 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Тип дна | Без настилу |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 130 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3.5 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Kолічність гермовідсеків | 2 |
| Кількість місць сидячи | 2 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Надувний човен Колибри К-250Т(S) гребний з ПВХ 850 г/м² 3.5 к.с. вантажопідйомність 220 кг пасажиромісткість 2 особи»