Подарунок






11 555 ₴
Човен Колибри К-290Т(S) – це поєднання простору, надійності та універсальності, що робить її ідеальним вибором для активного відпочинку на воді. Завдяки високоякісному матеріалу та продуманій конструкції, вона перевершує численні аналоги на ринку.
Дана модель спроектована для комфортного перевезення трьох осіб, рішенням для риболовлі, сімейного відпочинку або активного відпочинку на воді. Завдяки значній вантажопідйомності в 260 кг, ви зможете взяти з собою все необхідне спорядження.
| Довжина: 290 см |
| Ширина: 130 см |
| Діаметр балона: 34 см |
| Вантажопідйомність: 260 кг |
| Місткість: 2 особи |
| Вага: 22.5 кг |
| Матеріал: ПВХ 850 гр/м² |
| Кількість відсіків: 2 |
| Макс. потужність мотора: 3.5 к.с. |
В експлуатації Kolibri K-290T(S) демонструє високу стійкість при підвищених навантаженнях. Завдяки продуманій ергономіці, ви зможете комфортно відпочивати на воді протягом тривалого часу, не відчуваючи дискомфорту.
Замовляючи Kolibri K-290T(S), ви отримуєте не лише чудовий човен, але й можливість скористатися безкоштовною доставкою та відгуками задоволених клієнтів.
Оформіть замовлення на Kolibri K-290T(S) прямо зараз або отримайте консультацію від наших експертів, щоб ще більше переконатися у правильності вибору!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kolibri |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Вантажопідйомність | 260 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 290 см |
| Кількість сидячих місць | 2 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 22.1 кг |
| Особливості | Ремкомплект, Рухомі сидіння, Леєрний трос, Ручки для перенесення, Насос, Кочети, Розбірні весла |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Щільність матеріалу | 950 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна з навісним транцем |
| Тип дна | Без настилу |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Транець | Навісний |
| Ширина | 130 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Параметри мотору | |
| Максимальна потужність мотора | 3.5 к. с. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Kолічність гермовідсеків | 2 |
| Кількість місць сидячи | 2 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Надувний човен Колибри К-290Т(S) тримісний гребний з ПВХ 850 г/м² макс потужність мотора 3.5 к.с. вантажопідйомність 260 кг»