

990 ₴
Настінні годинники Technoline WT7530 Pink виконані в ніжно-рожевому кольорі та мають безшумний кварцовий механізм. Завдяки цьому вони гармонійно виглядатимуть у спальні або дитячій кімнаті. Стрілки годин виготовлені з нефарбованої нержавіючої сталі і добре виділяються на світлі. Мінеральне скло закриває циферблат і спрощує догляд за годинниками.
Настінні годинники Technoline WT7530 Pink ідеально підходять для створення затишної атмосфери у вашому домі. Уявіть, як вони стильно доповнюють інтер'єр вашої спальні, а безшумний механізм дозволить вам насолоджуватися спокійним сном. Або ж розмістіть їх у дитячій кімнаті, де вони стануть не лише функціональним, але й декоративним елементом.
Годинники Technoline WT7530 Pink — це відмінний вибір для тих, хто цінує стиль і якість. У нашому інтернет-магазині ви можете купити ці годинники за доступною ціною і насолоджуватися швидкою доставкою прямо до вашої двері. Читайте відгуки задоволених клієнтів і переконайтеся у високій якості цієї моделі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір циферблату | Рожевий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.400 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.490 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Минуті, Секунди, Годинник |
| Колір циферблата | Рожевий |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейка АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Кварцовий |
| Призначення | У вітальню | В дитячу кухню | В офіс | У спальню | Універсальні |
| Розміри | 250 х 250 х 40 мм |
| Розміри в пакованні | 260 х 260 х 48 мм |
| Розміри циферблата | 240 x 240 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Точність ходу | +/- 1 хв/міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Годинник |
| Колір | Рожевий |
| Штрихкод | 4029665075303 |