

1 386 ₴
Настінні годинники Technoline WT7431 Brown — це ідеальний акцент для будь-якого інтер'єру. Їх стильний дизайн, що нагадує текстуру дерева, і великі цифри забезпечують відмінну читабельність. З безшумним кварцовим механізмом ви зможете насолоджуватися часом без відволікаючих звуків.
Ці настінні годинники відмінно підійдуть для різних сценаріїв використання. Уявіть, як у затишній кухні, біля вікна, на стіні висять годинники Technoline WT7431, акцентуючи увагу на вашому індивідуальному стилі. Або в офісі, де завдяки зручним цифрам і безшумному механізму вони створюють атмосферу затишку і продуктивності.
Годинники Technoline WT7431 Brown — це не просто аксесуар, а надійний помічник у повсякденному житті. Їх можна замовити в нашому інтернет-магазині за доступною ціною, а швидка доставка зробить процес покупки ще більш приємним. Наша мета — ваше задоволення, і ми готові запропонувати найкращу якість за розумні гроші!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.640 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.870 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Минуті, Годинник |
| Колір циферблата | Коричневий |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейка АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Кварцовий |
| Призначення | У вітальню кухню | В офіс | У спальню | Універсальні |
| Розміри | 360 х 360 х 40 мм |
| Розміри в пакованні | 365 х 365 х 55 мм |
| Розміри циферблата | 360 x 360 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Точність ходу | +/- 1 хв/міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Годинник |
| Колір | Коричневий |
| Штрихкод | 4029665074313 |