

1 026 ₴
Безшумні настільні годинники Technoline Modell H Grey прекрасно підійдуть для будь-якого інтер'єру, будь то дитяча, кухня чи офіс. Зручний дизайн і точний кварцовий механізм роблять їх надійним і стильним аксесуаром. Встановити годинники можна як на столі, так і на стіні, що додає зручності у їх використанні.
Ці годинники можна використовувати в різних сценаріях. Наприклад, розмістивши їх на столі в офісі, ви завжди будете в курсі часу під час продуктивної роботи. Або встановіть їх у дитячій кімнаті, щоб дитина навчалася орієнтуватися у часі та розвивала свої навички тайм-менеджменту. Зручний і стильний вибір для будь-якого приміщення!
Годинники Technoline Modell H Grey – це універсальний аксесуар для вашого дому чи офісу. Вони не лише забезпечують точний час, але й прикрашають інтер'єр, поєднуючи сучасний дизайн і практичність. Замовляйте в нашому інтернет-магазині та насолоджуйтеся швидкою доставкою і високою якістю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір циферблату | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.210 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.260 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Минуті, Секунди, Годинник |
| Колір циферблата | Білий |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейка АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Кварцовий |
| Призначення | У вітальню | В дитячу кухню | В офіс | У спальню | Універсальні |
| Розміри | 150 х 156 х 50 мм |
| Розміри в пакованні | 170 х 170 х 55 мм |
| Розміри циферблата | 140 x 140 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинник настінний | Чотини настільний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Точність ходу | +/- 1 хв/міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Годинник |
| Штрихкод | 4029665100159 |