








360 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Ідеальний варіант – туристичний ніж G611 black від бренду Ганзо. Цей ніж поєднує високу якість, функціональність та зручність. Завдяки безлічі продуманих деталей, він стане вашим незамінним помічником під час проведення часу на природі та в походах.
Сценарій використання ножа G611 black може варіюватися. Уявіть, що ви вийшли в похід з друзями. Ніж знадобиться для приготування їжі, а свисток допоможе подати сигнал у разі необхідності. Або ви вирішили провести день на свіжому повітрі, влаштувавши пікнік. Ганзо G611 black успішно впорається з будь-якими вашими завданнями, стаючи надійним помічником.
Запрошуємо вас замовити ніж Ганзо G611 чорний в нашому інтернет-магазині! Ми пропонуємо найкращі ціни на ринку та швидку доставку. Ваші відгуки дуже важливі для нас, оскільки ми прагнемо постійно покращувати наш сервіс та продукцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Розмір в складеному стані | 115 мм |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Тип замка | Liner Lock |
| Типи складних ножів | з фіксацією |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип заточення | прямий |
| Марка сталі | 420C |
| Форма клинка | drop-point |
| Тип ножа | кишеньковий |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип ножа | складаний |