







1 830 ₴
Ніж SRM Asika 411L-MG створений для повсякденного використання (EDC) як в міських умовах, так і на природі. Він відрізняється компактними габаритами та високою стійкістю. Особливості, такі як клинок з шведської сталі Sandvik та рукоять з мікарти, гарантують практичність і комфорт в експлуатації.
Уявіть, що ви на пікніку з друзями, і вам потрібно швидко нарізати фрукти або відкрити упаковку. Ніж SRM Asika 411L-MG, завдяки своєму зручному та безпечному механізму відкриття, стане відмінним помічником. Або уявіть, що в місті вам потрібен зручний інструмент для швидкого відкриття упаковок – Asika завжди буде під рукою.
Не втрачайте шанс придбати ніж SRM Asika 411L-MG за привабливою ціною в нашому інтернет-магазині. Замовляйте та насолоджуйтеся безкоштовною доставкою та гарантією на товар!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRM |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ножі |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ручки | мікарта |
| Тип заточення | прямий |
| Марка сталі | 14C28N |
| Форма клинка | clip-point |
| Тип товару | Ножі |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип ножа | складаний |
| Довжина рукояті | 112 мм |