








1 980 ₴
Складаний ніж SRM Rubik 7228B-MG є багатофункціональним інструментом, призначеним для тактичного використання. Він чудово підходить для різання жорстких матеріалів, використання в складних умовах і для самооборони. Завдяки своїм якостям, цей ніж стане вірним помічником у будь-яких обставинах.
Уявіть, що ви на поході, і вам терміново потрібно перерізати мотузку або приготувати їжу. Ніж SRM Rubik 7228B-MG завжди під рукою, готовий прийти на допомогу. Або в міських умовах, коли його функціональність буде корисною для відкриття упаковок або виконання дрібних побутових завдань.
Цей ніж стане вашим надійним супутником у будь-яких умовах, незалежно від того, єте ви професійним військовим, любителем природи чи просто шукаєте якісний інструмент для повсякденного використання. Ви можете придбати SRM Rubik 7228B-MG в нашому інтернет-магазині з доставкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRM |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ножі |
| Загальна довжина | 207 мм |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Довжина клинка | 87 мм |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал ручки | мікарта |
| Тип заточення | прямий |
| Марка сталі | 14C28N |
| Форма клинка | drop-point |
| Тип товару | Ножі |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Колір рукоятки | зелений |
| Тип ножа | складаний |
| Довжина рукояті | 120 мм |