









2 328 ₴
Розкладне крісло Bo-Camp Saint-Malo Pastel Blue з колекції Pastel – це компактне та зручне рішення для відпочинку на пляжі, на природі або в саду. Надійна конструкція, м'які підлокітники з неопреновим покриттям, витончене поєднання пастельно-блакитного текстилю з білою сталевою рамою дарує відчуття легкості та затишку.
Крісло швидко складається, займає мінімум місця та зручно транспортується в комплектному чохлі. Ідеальне для пляжу, пікніків або відпочинку біля басейну.
Уявіть собі ідеальний день на пляжі: ви розвалюєтеся в зручному кріслі Bo-Camp Saint-Malo, насолоджуючись ласкавими променями сонця та шепотом хвиль. Або ж відпочиваючи на пікніку з друзями, це крісло стане незамінним помічником для комфортного проведення часу на свіжому повітрі.
З кріслом Bo-Camp Saint-Malo ви отримуєте не лише стильний, але й функціональний предмет меблів для активного відпочинку. Легкість, міцність та зручність роблять його ідеальним вибором для всіх любителів природи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.45 |
| Вага в пакованні, кг. | 2.65 |
| Вид | Крісла |
| Висота сидіння | 18 см |
| Габарити паковання | 750х60х60 мм |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Кресло; |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Кемпінгові | Пляжні |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 540х570х640 мм |
| Розміри сидіння | 54х41 см |
| Країна реєстрації бренда | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ціна | 1862 |