
19 437 ₴
Спальний мішок Mountain Equipment Classic 500 Women's - це ідеальний вибір для жінок, які цінують легкість та компактність у поїздках. Завдяки високоякісному пуховому утеплювачу та водонепроникному матеріалу, цей спальник забезпечить комфорт навіть у непростих умовах. Він підходить для трисезонного використання, що робить його універсальним рішенням для кемпінгу або піших походів.
* Good Night's Sleep Temperature — температурний рейтинг спальних мішків Mountain Equipment, заснований на комбінації наукових досліджень, безлічі польових випробувань, експедиційних тестів та даних від людей, які мають досвід сну в реальних умовах, аналіз яких дозволив зробити сьогоднішню лінійку спальних мішків Mountain Equipment найкращою у світі.
Температурний рейтинг дає уявлення про мінімальну температуру, при якій у спальному мішку має бути комфортно досвідченому користувачеві.
Спальник Mountain Equipment Classic 500 Women's має широке застосування: його можна використовувати під час кемпінгу, трекінгу або в будь-яких інших активних видах відпочинку на природі. Комфортні температурні режими дозволяють насолоджуватися нічним відпочинком навіть в прохолодну погоду, що є важливим фактором для любителів активного відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mountain Equipment |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Good Night's Sleep Temperature | -6°C |
| Вага max, г (з пакованням) | 1000 |
| Вага, г | 1000 |
| Зовнішній матеріал | Helium™ 40D |
| Довжина, см | 235 |
| Код товару | 214722ALP |
| Максимальний зріст, см | 195 |
| Матеріал наповнювача | качиний пух 90/10 700 F.P. |
| Блискавки | двоходова спіральна YKK® #5 165 см |
| Підкладка | Supersoft™ 40D |
| Розмір у компресійному чохлі, см | 22 х 19 х 16 |
| Температура, comf/lim/ext | 0/-6/-24°C |
| Ширина в грудях, см | 76 |
| Ширина в ногах, см | 54 |