
26 983 ₴
Спальний мішок Mountain Equipment Classic 1000 Down - це надійний супутник для любителів активного відпочинку та туристичних походів. Завдяки своїй легкій вазі та компактності, він ідеально підходить для використання в умовах помірного клімату протягом трьох сезонів, забезпечуючи комфорт і тепло навіть при низьких температурах.
* Good Night's Sleep Temperature — температурний рейтинг спальних мішків Mountain Equipment, що базується на наукових дослідженнях, множинних польових випробуваннях та експедиційних тестах, які довели, що продукція Mountain Equipment є однією з найкращих у світі.
Температурний рейтинг дає уявлення про мінімальну температуру, при якій у спальному мішку має бути комфортно досвідченому користувачеві.
Спальний мішок Mountain Equipment Classic 1000 Down буде ідеальним вибором для тревел-ентузіастів та тих, хто планує тривалі походи. Завдяки своєму продуманому дизайну та використанню якісних матеріалів, він забезпечить вам комфортний сон навіть у найсуворіших умовах. Купити цей спальник можна в інтернет-магазині, де ви також знайдете численні відгуки інших користувачів, які переконливо свідчать про його високі експлуатаційні характеристики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mountain Equipment |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Good Night's Sleep Temperature | -20°C |
| Вага max, г (з пакованням) | 1600 |
| Зовнішній матеріал | Helium™ 40D |
| Довжина, см | 205 |
| Код товару | 214467ALP |
| Максимальний зріст, см | 200 |
| Матеріал наповнювача | качиний пух 90/10 700 F.P. |
| Блискавки | двоходова спіральна YKK® #5 165 см |
| Підкладка | Supersoft™ 40D |
| Розмір у компресійному чохлі, см | 30 x 26 x 24 |
| Температура, comf/lim/ext | -9/-16/-38°C |
| Ширина в грудях, см | 78 |
| Ширина в ногах, см | 50 |