
23 824 ₴
Спальний мішок Mountain Equipment Glacier 450 - це ідеальний вибір для альпіністів та туристів, які шукають комфорт і тепло під час своїх походів у прохолодну погоду. Завдяки високоякісному утеплювачу та продуманій конструкції, цей спальник забезпечує оптимальні термальні характеристики та зручність використання.
* Good Night's Sleep Temperature — температурний рейтинг, на основі наукових досліджень та експедиційних тестувань, що вказує на мінімальну температуру, при якій досвідчений користувач буде почуватися комфортно.
Спальний мішок Mountain Equipment Glacier 450 стане в нагоді у багатьох сценаріях використання: від гірських походів до кемпінгу. Його легка вага та компактні розміри у збіженому вигляді роблять його зручним для транспортування. Незалежно від обставин, цей спальник забезпечить вам комфортний сон навіть у прохолодну погоду.
Обираючи спальник Mountain Equipment Glacier 450, ви отримуєте в поєднанні найвищу якість, надійність і комфорт, що зробить ваші подорожі ще приємнішими. Це рішення для справжніх любителів активного відпочинку, які цінують комфорт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mountain Equipment |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Good Night's Sleep Temperature | -9°C |
| Вага max, г (з пакованням) | 1010 |
| Вага, г | 980 |
| Зовнішній матеріал | DRILITE® LOFT 30D |
| Довжина, см | 205 |
| Код товару | 214488ALP |
| Максимальний зріст, см | 200 |
| Матеріал наповнювача | качиний пух 90/10 700 F.P. |
| Блискавки | двоходова спіральна YKK® #5 140 см |
| Підкладка | Supersoft™ 30D |
| Розмір у компресійному чохлі, см | 26 х 20 x 18 |
| Температура, comf/lim/ext | -1/-8/-26°C |
| Ширина в грудях, см | 75 |
| Ширина в ногах, см | 50 |