

13 382 ₴
Mountain Equipment Helium 250 Women's — неймовірно легкий, універсальний і зручний спальний мішок, який ідеально підійде для піших походів та велотуризму з весни до осені. Сконструйований в ергономічній формі кокона, цей спальний мішок забезпечує комфорт і тепло навіть в умовах низьких температур. Головними перевагами моделі є наповнювач з качиного пуху 700 F.P. і спеціальний крій Alpine fit, що економить вагу й зменшує тепловтрати.
* Good Night's Sleep Temperature — температурний рейтинг спальних мішків Mountain Equipment, заснований на комбінації наукових досліджень, безлічі польових випробувань, експедиційних тестів та даних від людей, які мають досвід сну в реальних умовах, аналіз яких дозволив зробити сьогоднішню лінійку спальних мішків Mountain Equipment найкращою у світі.
Температурний рейтинг дає уявлення про мінімальну температуру, при якій у спальному мішку має бути комфортно досвідченому користувачеві.
Спальний мішок Mountain Equipment Helium 250 Women's стане ідеальним супутником для ваших подорожей та активного відпочинку. Незалежно від того, чи вирушаєте ви у похід, на кемпінг або на велоподорож, цей спальний мішок забезпечить вам комфорт і тепло навіть у прохолодні ночі. Ви зможете насолоджуватися природою, не переживаючи про погоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mountain Equipment |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Good Night's Sleep Temperature | 3°C |
| Вага max, г (з пакованням) | 700 |
| Вага, г | 675 |
| Зовнішній матеріал | Helium™ 20D |
| Довжина, см | 195 |
| Код товару | 214730ALP |
| Максимальний зріст, см | 185 |
| Матеріал наповнювача | качиний пух 90/10 700 F.P. |
| Блискавки | двоходова спіральна YKK® #5 140 см |
| Підкладка | Supersoft™ 30D |
| Розмір у компресійному чохлі, см | 23 х 18 x 15 |
| Температура, comf/lim/ext | 8/3/-11°C |
| Ширина в грудях, см | 75 |
| Ширина в ногах, см | 50 |