

16 073 ₴
Mountain Equipment Helium 600 Women's — неймовірно легкий, універсальний і зручний спальний мішок, який ідеально підійде для піших походів, трекінгів та велотуризму як рано навесні, так і пізно восени. Сконструйований в ергономічній формі кокона, він забезпечує максимальний комфорт та тепло, що робить його відмінним вибором для активного відпочинку. Головними перевагами моделі є високоякісний наповнювач з качиного пуху 700 F.P. та спеціальний крій Alpine fit, що економить вагу й зменшує тепловтрати.
* Good Night's Sleep Temperature — температурний рейтинг спальних мішків Mountain Equipment, заснований на комбінації наукових досліджень, безлічі польових випробувань, експедиційних тестів та даних від людей, які мають досвід сну в реальних умовах. Це дозволило створити сьогоднішню лінійку спальних мішків Mountain Equipment найкращою у світі.
Температурний рейтинг дає уявлення про мінімальну температуру, при якій у спальному мішку має бути комфортно досвідченому користувачеві.
Спальний мішок Mountain Equipment Helium 600 Women's Long -8°C можна використовувати в різних сценаріях. Він стане вашим надійним компаньйоном у гірських походах або під час тривалих кемпінгів. Його легка вага дозволяє без зусиль переносити спальник у рюкзаку, а комфортні температурні характеристики забезпечать вам затишок під час сну навіть у холодну погоду. Це ідеальний вибір для жінок, які цінують комфорт і легкість в походах.
Купити спальний мішок Mountain Equipment Helium 600 Women's Long -8°C в інтернет-магазині — це означає отримати продукт, що відповідає всіма сучасними вимогам. Відгуки користувачів свідчать про високу якість та практичність даної моделі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mountain Equipment |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Good Night's Sleep Temperature | -8°C |
| Вага max, г (з пакованням) | 1090 |
| Вага, г | 1040 |
| Зовнішній матеріал | Helium™ 20D |
| Довжина, см | 195 |
| Код товару | 214741ALP |
| Максимальний зріст, см | 185 |
| Матеріал наповнювача | качиний пух 90/10 700 F.P. |
| Блискавки | двоходова спіральна YKK® #5 140 см |
| Підкладка | Supersoft™ 30D |
| Розмір у компресійному чохлі, см | 26 х 23 x 20 |
| Температура, comf/lim/ext | -1/-8/-26°C |
| Ширина в грудях, см | 75 |
| Ширина в ногах, см | 50 |